Współpraca

Współpracuję z różnymi firmami oraz osobami prywatnymi. Są to współprace jednorazowe jak i długotrwałe. Dostosowane do potrzeb klienta, tworzone w zgodzie z naturą.

Dla firm


Boxy

  •  

Tworzę personalizowane boxy z naturalnymi akcesoriami, zapachami, kosmetykami. Zapakowane w kartonik wypełniony siankiem oraz gałązkami sosny/świerku, mchem lub ziołami. Oklejone ozdobną etykietą lub logo firmy.

Przaśniki specjalne dla Urzędu Marszałkowskiego

Przaśniki czyli boxy wypełnione naturą. W środku znajdziesz twory, które ukoją zmęczoną skórę, otulą zapachem lasów i dzikich łąk oraz zbliżą do natury. Hydrolaty ziołowe, naturalne kosmetyki, haftowane rękodzieło itp.

Boxy „Czarująca mama” dla Helpa

Boxy stworzone na specjalne wydarzenie marki pt. „Czarująca mama”. W środku znalazła się lniana opaska na oczy (wypełniona ziołami), hydrolat świerkowy, mydło z dodatkiem otręb z samopszy oraz nagietka, smużka sosnowa.

Zestawy do tworzenia perfum dla agencji marketingowej

Zestawy do tworzenia perfum to gotowy zestaw by nauczyć się tworzyć własne perfumy botaniczne na bazie olejków eterycznych. Zestawy dostępne w sklepie w zakładce Perfumy – zestawy.

Personalizowane produkty:

Jeśli szukacie firmowych, naturalnych gadżetów, dodatków do produktu, ozdób z chęcią zaprojektuję coś zupełnie od zera dla Waszej firmy związane z jej działalnością.

Hejo by zakrecovnia

Akcesoria do włosów dla marki Hejo by zakrecovnia z resztek materiałów pozostałych po produkcji ręczników do włosów.
Szyję scrunchies, opaski do włosów, turbany oraz bandany.

Safilin Sp. z o.o.

Seria upominków dla firmy Safilin Sp. z o.o. z lnianych sznurków produkowanych przez firmę.
Powstały naturalne, lniane breloczki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki i zawieszki.

Tyma Herbs

Lniane woreczki z haftem na Olejanki dla Tyma Herbs – woreczki stworzone z surowego lnu pochodzącego z wojskowych worków. Ozdobione roślinnym haftem nawiązującym do ziół z którego powstała konkretna Olejanka. (Woreczki na kosmetyki)

Cudne Manowce

Seria haftowanych menu dla restauracji Cudne Manowce. Wzory nawiązują do lokalnych ziół i motywów. Menu wykonałam z materiałów z odzysku (wojskowe worki lniane) i ozdobiłam odręcznym haftem oraz utkaną przeze mnie krajką.

Współpraca indywidualna

Suknia ślubna z haftowanymi wstawkami.

Suknia ślubna z ręcznie haftowanym pasem oraz mankietami. Wzór dopasowany pod potrzeby panny młodej. Kolory nawiązują do makijażu. Niepowtarzalna suknia ślubna, która pokazuje zamiłowanie do natury.

Jeśli natura bliska jest Tobie i Twojej firmie, szukasz pomysłu na upominki lub firmowe, personalizowane produkty napisz do mnie.
Po przeanalizowaniu potrzeb prześlę dopasowaną ofertę.